תיקון אייפד

תיקון אייפד
 

  החלפת מסך באייפדתיקון אייפד בלפטופ רחובות

   החלפת פלסטיקה באייפד.

   החלפת סוללה באייפד.

   החלפת מצלמה, מיקרופון, רמקול באייפד 

   החלפת שקע טעינה באייפד.

   תיקון אייפד לאחר נפילה - אייפד לא נדלק , אייפד נשבר .

   תיקון לאחר כניסת נוזלים לאייפד - טיפול בקורוזיה .

   החלפת מסך מגע באייפד
 

תיקון אייפד 1 - תיקון אייפד 2 - תיקון אייפד 3 - תיקון אייפד 4 

החלפת מסך לאייפד מכל הדגמים בכל הצבעים(לבן/שחור) 
ניתן לבחור צבע מיוחד.
החלפת מסך לאייפד
 

 

התקשר למעבדה והתייעץ עם טכנאי בקשר לתקלה באייפד 072-23-400-23 


אייפד נרטב / קורוזיה
טיפול בבעיית רטיבות אשר עשוייה לגרום לנזקים שונים, ובין היתר לפגיעה במעגלים אלקטרוניים רגישים. באמצעות טיפול מקצועי ומהיר ניתן יהיה להשיב את המכשיר לפעילות סדירה ושגרתית. במקרים שהאייפון שלכם נפל למים או שחדרו אליו נוזלים מומלץ להגיע בהקדם האפשרי לביצוע טיפול וניקוי קורוזיה, כל השהייה עלולה להביא להחמרת הקורוזיה ובפגיעה ברכיבי האלקטרוניקה שבלוח הלוגי. הסתמכות על ייבוש עם פן או על אורז שיספח את הנוזלים אינה פתרון ועלולה להסתיים במכשיר מושבת (טוטל לוסט). אצלנו במעבדה אנו מתמחים בתיקוני חומרה ברמת הרכיב (דרג ד') וניתן לתקן גם מקרים בהם נגרמים נזקי קורוזיה לרכיבים, למודולים השונים וכן קצרים בלוח כתוצאה מהקורוזיה.

אייפד לא נדלק
תקלות של אייפד לא נדלק עשויות לנבוע גם מנפילה פשוטה לכאורה, או מבעיה בלוח הלוגי של המכשיר, בעיית סוללה, ביצוע שינויי תוכנה, פריצת אייפון בלתי מיומנת, בעיית מסך ועוד. באמצעות אנשי המקצוע תאובחן התקלה ותטופל בהתאם, תוך עריכת כל הגיבוי החיוני לכם במידת האפשר. 

 

 

החלפת מסך באייפד / תיקון מסך באייפד
במעבדה המקצועית ניתן לבצע במהירות החלפה או תיקון מסך לאייפד בכל מקרה של שבר או חבלה במסך, מסך לבן ללא תמונה ועוד. חשוב לציין שבשוק קיימיים מסכים תחליפיים באיכות נמוכה ומחירים מפתים מן הסתם יגרמו למפח נפש כאשר המסך יכשל מלהעניק לכם את אותה חווית שימוש ממנה נהנתם עד לפני החלפת המסך. החלפת המסך דורשת מיומנת רבה בפירוק המכשיר, טיפול עלידי גורמים לא מקצועיים עלולה להביא לפגיעה ישיריה ברכיבים פרפיאליים וברכיבי האלקטרוניקה הרגישים שבמכשיר. 

תיקון בעיות טעינה באייפד/ החלפת סוללה לאייפד
הטכנאים המקצועיים יבדקו את המכשיר בכל מקרה של בעיות טעינה ויספקו שירותי תיקון או החלפת סוללה במידת הצורך. יש לזכור כי בדגמים שונים לא ניתן להחליף את הסוללה באופן עצמאי מאחר והיא מקובעת אל הפאנל האחורי וטיפול בלתי מקצועי עשוי לגרום נזק למכשיר.  לא מן הנמנע שבמקרים רבים שלכאורה יראה למשתמש הסופי שקיימת בעיה בסוללה, נעוצה הבעיה בסיבה אחרת ולכן בתקלות צריכה אנו מבצעים סדרת בדיקות לפני ביצוע ההחלפה. הסיבה הנפוצה ביותר לתקלות סוללה וצריכה מוגברת היא שימוש במטענים זולים שאינם בעלי אישור wwi של apple (ללא מנגנוני בטחון בפני טעינת יתר או ספייקים חשמליים) 

תיקון שקע טעינה באייפד
בעיות טעינה עשויות לא פעם להיגרם בשל כשל בשקע הטעינה. במקרים אלו יוחלף שקע הטעינה, דבר אשר ישיב את המטען לפעילותו הסדירה. אנו ממליצים לדאוג מדי פעם לעבור עם מברשת שיניים ישנה ולהסיר לכלוך ואבק המצטברים בשקע הטעינה. שימו לב! אין להתיז חומרי סיכה או ספריי מגעים לתוך בית הטעינה. 

תיקון שקע אוזניות באייפד
לעיתים ישנה בעית מגעים בשקע האוזניות של המכשיר, המכשיר מסמן לכם כי האוזניות עודן מחוברות גם לאחר ניתוקן מהמכשיר, או שלא ניתן לשמוע דבר למרות שהאוזניות חוברו כראוי למכשירכם. במעבדה המקצועית שלנו ניתן להחליף את מודול שקע האוזניות במהירות ובמקצועיות.

תיקון לחצנים באייפד
אנו מטפלים בכל מקרה של בעיות המתעוררות בלחצני המכשיר, לחצן הבית, תיקון כפתורי עוצמת השמע, תיקון כפתור הכיבוי וההפעלה, כפתור הרטט ועוד.


 
 
<
 חזרה לדף הבית
untitled
 • המסך במחשב הנייד נשבר?
  תיקון מסך מחשב נייד :
  מסך LED למחשב נייד . החלפת מסך מחשב נייד כולל איסוף והחזרה מביתך!
 • המחשב הנייד נרטב ??? התר את כבל החשמל ונתק את הסוללה , התקשר אלינו וטכנאי יגיע להמשך טיפול
 • המחשב הנייד לא נדלק!?
  תיקון לפטופ - 
  טכנאי מחשבים ניידים מאבחן את התקלה חינם!
 • המקלדת במחשב הנייד לא עובדת!?!
  המקלדת במחשב הנייד נרטבה?!
  החלפת מקלדת למחשב נייד בלפטופ רחובות

 • האייפד נשבר ? נרטב ? נסדק ? ... לפטופ רחובות זה הפתרון המשתלם ביותר עבורך. התקשר עכשיו 0722340023
 • מחפש מחשב נייד יד 2 ??? הגעת למקום הנכון , בקטגוריה מחשבים יד 2  תמצא מגוון של מחשבים ניידים 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים

בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון